• Home
  • /
  • Oferta
  • /
  • Obsługa

Obsługa informatyczna firm

Oferujemy pomoc w utrzymaniu i obsłudze infrastruktury informatycznej (komputery, oprogramowanie, sieć, strony internetowe) w firmie. Doradzamy i wdrażamy rozwiązania poprawiające ich funkcjonowanie. Zapewniamy bezpieczeństwo kluczowych danych na wypadek problemów z sprzętem przez ich częstą archiwizację. Przygotowujemy sprzęt komputerowy wedle życzeń Klienta (na potrzeby szkoleń, prezentacji, itd.). Proponujemy usługi indywidualnie dobrane do Państwa potrzeb.


W przypadku zawarcia umowy stałej obsługi informatycznej jeden z naszych pracowników odwiedza Państwa firmę zgodnie z ustalonym harmonogramem i bieżącymi potrzebami. Ponadto zapewniamy stałą pomoc telefoniczną oraz wsparcie pozostałych specjalistów pracujących w naszej firmie. Obsługa naszych Klientów nie kończy się na zakontraktowanych godzinach odwiedzin firmy, trudniejsze problemy rozwiązujemy w naszej siedzibie i wdrażamy już sprawdzone rozwiązania.

Nie stosujemy szablonowych czyli uniwersalnych rozwiązań dzięki temu możemy idealnie dostosować się do potrzeb naszych Klientów.Zakres działania objęty opieką informatyczną jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów na podstawie:

- Ilości komputerów pod opieką.
- Czasu reakcji na wezwanie.
- Ilości bezpłatnych wizyt w miesiącu – zależna od potrzeb.
- Administracji serwerami – zależy od złożoności infrastruktury serwerowej oraz zainstalowanych systemów operacyjnych.
- Administracji wewnętrznej sieci komputerowej.
- Zainstalowanego oprogramowania.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami, w ramach którego będziemy mogli przedstawić najlepszą dla Państwa ofertę.

Zapewniamy konkurencyjne ceny.

     JESTEŚMY SALONEM OGÓLNOPOLSKIEJ SIECI
    SKLEPÓW KOMPUTEROWYCH Alsen.pl

KONTAKT

© 2014 AveSystems. All Rights Reserved.